Risksiz Kupon

Advertisement

Risksiz Kupon

1. Bu promosyon, ilk defa para yatıran ve ilk kuponunu alan kullanıcılarımız için geçerlidir. Daha önceden yatırımı olan kullanıcılarımız bu promosyondan yararlanamamaktadır.
2. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra almış olduğunuz ilk bahsi kaybetmeniz halinde kupon iadenizi talep edebilirsiniz.
3. İlk kuponunuzun kaybettiği andan 24 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar dikkate alınmayacaktır.
4. Bu promosyon sadece Spor Bahisleri için geçerlidir. Bonusdan yararlanabilmeniz için kuponunuzun minimum 2 maç ve her karşılaşmanın oranı minimum 1.40 ve en az 50TL olması gerekmektedir.
5. Alabileceğiniz maksimum bonus tutarı 100TL dir. Aldıgınız bonusu minimum 2li kombine olacak şekilde her bir maçın oranı min 1.40 ve üzeri olmalıdır. Çevriminizi tamamladıktan sonra almış oldugunuz bonus ile maksimum 200 ₺ çekim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.Kalan bakiyeniz silinecektir.
6. Bu promosyondan yararlanan kullanıcılarımız aynı zamanda çevrimsiz yatırım bonuslarımızdan yararlanabilir. Ancak diğer çevrimli bonusları alan üyelerimiz bu bonustan faydalanamazlar. %100 kayıp bonusu sadece yatırımınıza karşılık verilecektir. Almış olduğunuz çevrimsiz yatırım bonusunun iadesi ve iade alınan kupon bedelinin tekrar kaybı durumunda ayrıca kayıp bonusu tanımlaması yapılamaz.
7. Favorisen bu promosyon boyunca doğacak herhangi bir teknik sorundan oyuncunun etkilenmesi durumunda sorumluluk kabul etmemektedir.
8. Favorisen herhangi bir bonusdaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
9. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Favorisen tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.